72. Tavaszi aukció
Nagy Oszkár Nagybánya
133

Nagy Oszkár (1883-1965)

A Kismalom utca Nagybányán, 1940 körül

Olaj, vászon, 46 x 68 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft