72. Tavaszi aukció
Nagy Oszkár Nagybánya
177

Nagy Oszkár (1883-1965)

Felsőbánya, 1952

Olaj, vászon, 101 x 150,5 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 952
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft