6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Mácsai István (1922-2005) A kockás kabát, 1977
100

Mácsai István (1922-2005)

A kockás kabát, 1977

Olaj, farost, 81 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Mácsai 77
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 700 000 Ft