6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Mácsai István (1922-2005) Fekvő női akt
68

Mácsai István (1922-2005)

Fekvő női akt

Olaj, vászon, 80 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Mácsai
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft