35. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) A koldus vacsorája, 1983
86

Szabó Vladimir (1905-1991)

A koldus vacsorája, 1983

Olaj, farost, 59x80 cm
Jelezve jobbra középen: SZV 83, Jelezve hátoldalon: SZV 83, Hátoldalon autográf felirat: A koldus vacsorája
Kikiáltási ár: 400 000 Ft