35. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Gyűjtő
164

Szabó Vladimir (1905-1991)

Gyűjtő

Olaj, farost, 59x50 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir
Kikiáltási ár: 650 000 Ft