18. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) A lovrani parton
17

Bruck Lajos (1846-1910)

A lovrani parton

Olaj, fa, 12,5x21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Lovran
Kikiáltási ár: 60 000 Ft

Kiállítva: Bruck Lajos, Mihalik Dániel, Pap Henrik hagyatéki kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1911. október, katalógus: 150.