18. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) A kis duzzogó
41

Bruck Lajos (1846-1910)

A kis duzzogó

Olaj, vászon, 65,5x92,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

BÁV 42. aukció, 47. tétel