22. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) A Luxembourg-kert Párizsban, 1912
141

Bornemisza Géza (1884-1966)

A Luxembourg-kert Párizsban, 1912

Akvarell, papír, 24,5x33 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza Paris 1912 Luxembourg
Kikiáltási ár: 340 000 Ft