22. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Balatoni csónakos, 1923
147

Bornemisza Géza (1884-1966)

Balatoni csónakos, 1923

Olaj, vászon, 70x85 cm
Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1923
Kikiáltási ár: 380 000 Ft