24. aukció
Basilides Barna (1903-1967) A magyar bor dicsőítése, 1931
137

Basilides Barna (1903-1967)

A magyar bor dicsőítése, 1931

Olaj, vászon, 200x210 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 1931
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva: Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1932. december 18. – 1933. január 17. katalógus: A KÉVE Művészegyesület jubileumi kiállítása 72.