24. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Jegyespár, 1957
202

Basilides Barna (1903-1967)

Jegyespár, 1957

Olaj, vászon, 69,5x100 cm
Jelezve balra lent: Basilides Barna 1957
Kikiáltási ár: 650 000 Ft