5. aukció
Tornyai János (1869-1936) A mandolinjátékos
161

Tornyai János (1869-1936)

A mandolinjátékos

Olaj, karton, 50x28,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai, Paris
Kikiáltási ár: 180 000 Ft