5. aukció
Tornyai János (1869-1936) Udvarlás, 1904
164

Tornyai János (1869-1936)

Udvarlás, 1904

Olaj, karton, 31x39 cm
Jelezve balra fent: Tornyai 1904
Kikiáltási ár: 300 000 Ft