17. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) A menyasszony érkezése
60

Bihari Sándor (1855-1906)

A menyasszony érkezése

Olaj, vászon, 107x165 cm
Jelezve balra lent: Klein Sándor
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

BÁV 53. aukció, 20. tétel