17. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) Virágot öntöző
120

Bihari Sándor (1855-1906)

Virágot öntöző

Olaj, vászon, 37,5x42 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari Sándor
Kikiáltási ár: 280 000 Ft