A mutatvány, 1950
Olaj, vászon, 95x113 cm
Jelezve balra lent: Biai Föglein
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Kiállítva: Biai-Föglein István gyűjteményes kiállítása Fővárosi Tanács – Óbuda Galéria, 1979. november
Proveniencia: a festőtől vette a mostani tulajdonos