12. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) A mutatvány, 1950
206

Biai Föglein István (1905-1974)

A mutatvány, 1950

Olaj, vászon, 95x113 cm
Jelezve balra lent: Biai Föglein
Kikiáltási ár: 480 000 Ft

Kiállítva: Biai-Föglein István gyűjteményes kiállítása Fővárosi Tanács – Óbuda Galéria, 1979. november

Proveniencia: a festőtől vette a mostani tulajdonos