12. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Asztali csendélet
205

Biai Föglein István (1905-1974)

Asztali csendélet

Olaj, vászon, 73x92,5 cm
Jelezve balra lent: Biai Föglein
Kikiáltási ár: 350 000 Ft