29. aukció
Dési Huber István (1895-1944) A művész édesanyjával
162

Dési Huber István (1895-1944)

A művész édesanyjával

Olaj, vászon, 79x59 cm
Jelezve balra fent: DI
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft