29. aukció
Dési Huber István (1895-1944) Fasor
143

Dési Huber István (1895-1944)

Fasor

Olaj, ceruza, karton, 21x31 cm
Jelezve jobbra lent: Dési Huber
Kikiáltási ár: 140 000 Ft