44. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A művész kertje Nagybányán, 1955
75

Ziffer Sándor (1880-1962)

A művész kertje Nagybányán, 1955

Olaj, vászon, 55x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1955
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 4 500 000 Ft