44. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai műteremrészlet, kilátással a református templomra, 1932
111

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai műteremrészlet, kilátással a református templomra, 1932

Olaj, vászon, 98x70 cm
Jelezve jobbra fent: Ziffer Sándor 1932
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 3 500 000 - 5 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Kieselbach Galéria, 15. árverés, 115. tétel