43. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) A művész Kodály köröndi otthonában
116

Biai Föglein István (1905-1974)

A művész Kodály köröndi otthonában

Olaj, vászon, 76x71,5 cm
Jelezve jobbra fent: Biai Föglein István
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft