43. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Lány virágoskertben
23

Biai Föglein István (1905-1974)

Lány virágoskertben

Olaj, vászon, 69x62 cm
Jelezve balra lent: Föglein István
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Hátoldalon: Összefont hajú hölgy