5. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A művész leányai zöld korsóval, 1946
105

Ziffer Sándor (1880-1962)

A művész leányai zöld korsóval, 1946

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra fent: Ziffer Sándor 1946.
Kikiáltási ár: 680 000 Ft