5. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Önarckép, 1925
129

Ziffer Sándor (1880-1962)

Önarckép, 1925

Olaj, vászon, 63,5x48 cm
Jelezve jobbra fent: Ziffer S. 1925
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft

Reprodukálva: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Erdélyi Szépműves Céh, 1937. XLIX. Tábla, Borghida István: Ziffer Sándor. Kriterion, Bukarest 1980. 4. kép