69. Tavaszi Aukció
Tornyai János (1869-1936) A Nagy-Alföld, hátoldalon: Női akt
112

Tornyai János (1869-1936)

A Nagy-Alföld, hátoldalon: Női akt

Olaj, fa, 70,5 x 96,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft