69. Tavaszi Aukció
Tornyai János (1869-1936) Tavaszi rét
108

Tornyai János (1869-1936)

Tavaszi rét

Olaj, fa, 57 x 79,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft