13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
El Kazovszkij balett, hattyú, kortárs aukció
39

El Kazovszkij (1950-2008)

A nagy hattyú, 1999

Fa, olaj, tempera, vegyestechnika, 168,5 x 138 cm
Jelezve balra lent: El Kazovszkij; Jelezve jobbra lent: El Kazovszkij
Jelezve középen lent: A Nagy hattyú
Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij "A nagy hattyú"
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Nincs több titok! Gerő László nemzetközi művészeti gyűjteménye. Szentendre, FMC, 2018.
¦ Aulich Art Galéria Budapest, 2004. (Én és a hattyúm, numbered on rear C4). Műcsarnok, Budapest, 2003.
¦ Emeletes képek. Szinyei Szalon, Budapest, 2000.

REPRODUKÁLVA:
¦ El Kazovszkij katalógus, ed. El Kazovszkij. Műcsarnok, Budapest, 2003, 74.

118

El Kazovszkij (1950-2008)

Kék vándorállat

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft