32. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) A nagy szirén
33

El Kazovszkij (1950-2008)

A nagy szirén

Olaj, papír, 200x106,5 cm
Jelezve jobbra lent: El Kazovszkij, Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij A nagy szirén, olaj
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft