32. aukció
El Kazovszkij (1950-2008) Sivatagi balett, 1980
98

El Kazovszkij (1950-2008)

Sivatagi balett, 1980

Olaj, farost, 50x60 cm
Jelezve balra lent: El Kazovszkij, Jelezve jobbra lent: 1980, Jelezve hátoldalon: El Kazovszkij Fétis állattal, Sivatagi balett, Jelezve a kereten: El Kazovszkij Sivatagi balett
Kikiáltási ár: 900 000 Ft