Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) A nagybányai kispiac, 1910, Hátoldalon: Felesége Tordai Mária) portréja, 1910
127

Boromisza Tibor (1880-1960)

A nagybányai kispiac, 1910, Hátoldalon: Felesége Tordai Mária) portréja, 1910

Olaj, vászon, 81x63 cm