Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Szénpiac I., 1912
128

Boromisza Tibor (1880-1960)

Szénpiac I., 1912

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve a hátoldalon: Szénpiac I. NB 912. X. Boromisza Tibor