27. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A nagybányai pénzverde a Zazar-felől, 1930
133

Ziffer Sándor (1880-1962)

A nagybányai pénzverde a Zazar-felől, 1930

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1930
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft