27. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zazar-híd
170

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar-híd

Olaj, vászon, 79x69 cm
Jelezve középen lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft