27. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) A nagybányai Szent István torony, 1953
210

Nagy Oszkár (1883-1965)

A nagybányai Szent István torony, 1953

Olaj, vászon, 61x78 cm
Jelezve balra fent: Nagy Oszkár 953
Kikiáltási ár: 950 000 Ft