27. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Napsütötte házak Nagybányán
81

Nagy Oszkár (1883-1965)

Napsütötte házak Nagybányán

Olaj, vászon, 30x70 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 193..
Kikiáltási ár: 700 000 Ft