Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Ziffer Sándor (1880-1962) A nagybányai Zazar part a régi híddal, 1908, Hátoldalon: Zöld szoba (Szobám), 1907
48

Ziffer Sándor (1880-1962)

A nagybányai Zazar part a régi híddal, 1908, Hátoldalon: Zöld szoba (Szobám), 1907

Olaj, vászon, 55x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor