Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Ziffer Sándor (1880-1962) Vörös kapubejáró, 1908
45

Ziffer Sándor (1880-1962)

Vörös kapubejáró, 1908

Olaj, vászon, 55,5x65 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1908