60. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) A napsütötte Zazar-part, 1957
96

Nagy Oszkár (1883-1965)

A napsütötte Zazar-part, 1957

Olaj, vászon, 70x98 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 957
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft