60. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybánya
193

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybánya

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft