A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Szőnyi István (1894-1960) A parton, 1940-es évek
89

Szőnyi István (1894-1960)

A parton, 1940-es évek

Olaj, tempera, vászon, 61x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.