A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Szőnyi István (1894-1960) Völgyben, 1930-as évek első fele
104

Szőnyi István (1894-1960)

Völgyben, 1930-as évek első fele

Olaj, tempera, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi