19. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) A pécsi villa építése, 1935
222

Gábor Jenő (1893-1968)

A pécsi villa építése, 1935

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 1935
Kikiáltási ár: 650 000 Ft

Proveniencia: a művész családjának tulajdona