19. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Erdő, 1920-as évek
111

Gábor Jenő (1893-1968)

Erdő, 1920-as évek

Olaj, vászon, 68,5x86,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft