41. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) A Pénzverde épülete Nagybányán, 1934
46

Ziffer Sándor (1880-1962)

A Pénzverde épülete Nagybányán, 1934

Olaj, vászon, 82x97,5 cm
Jeleze jobbra lent: Ziffer Sándor 1934
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft