41. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Önarckép, 1920-as évek
124

Ziffer Sándor (1880-1962)

Önarckép, 1920-as évek

Olaj, vászon, 70,5x57 cm
Jelezve balra lent: Borghidának Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Hátoldalon felirat: Önarckép

• Borghida István: Ziffer Sándor.Kriterion Kiadó, Bukarest, 1980.
színes képek: 4.,illetve fekete-fehér képek: 57.