8. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) A püspöki palota kertje Nagyváradon
28

Tibor Ernő (1885-1945)

A püspöki palota kertje Nagyváradon

Olaj, vászon, 90x100 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 350 000 Ft