8. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Kikötő Chioggia-ban, 1939
29

Tibor Ernő (1885-1945)

Kikötő Chioggia-ban, 1939

Olaj, vászon, 75x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő 39
Kikiáltási ár: 300 000 Ft