Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) A pusztító
118

Kádár Béla (1877-1956)

A pusztító

17x12 cm, Akvarell, tus, papír
Jelezve balra fent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 150 000 Ft